A to sa ešte ani neujal úradu...

Autor: Andrej Kučeravý | 27.11.2013 o 8:08 | Karma článku: 8,00 | Prečítané:  1711x

V pondelok som si vypočul záznam z istej tlačovky. V jednej chvíli som si myslel, že zle počujem, tak som si príslušnú časť ( (01:44 až 01:58) prehral ešte raz. Áno, bolo to tam:

"...po tých článkoch, ktoré v istých povedzme týždenníkoch alebo denníkoch vyšli na moju adresu, ma oslovili dve také celkom známe banskobystrické advokátske kancelárie, ktoré sú ochotné na svoje náklady ísť do súdnych sporov s týmito médiami..."

Sánka mi padla hneď dvakrát. Prvýkrát, keď to bez akýchkoľvek zábran povedal, druhýkrát, keď som si uvedomil, že to s prítomnými novinármi ani nehlo. S istou nádejou som si prečítal diskusiu. Nula bodov.

Prvé čo mi napadlo: Akú sumu môže tak asi minúť priemerný samosprávny kraj a jemu podriadené organizácie počas štyroch rokov na právne poradenstvo (samozrejme na základe férových a tendrov - ako inak)? Koľkých a hlavne akých klientov môže taká priemerná "celkom známa advokátska kancelária" zastupovať a čo všetko by mohli títo klienti potrebovať vybaviť na úrade takého priemerného samosprávneho kraja?

Priatelia, obávam sa, že keby Vám Gorila vrhala jedno mladé za druhým priamo pod nosom, Vy si to ani nevšimnete.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Meno novej Kaliňákovej asistentky sa objavuje pri kauzách

Priezvisko Zuzany Pisoňovej sa viackrát objavuje v okruhu kamarátov bývalého ministra vnútra.


Už ste čítali?